Так тримати, юні борчині!

Категория:
299

Цими днями у м. Кам'янка-Дніпровка відбулася відкрита першість Запорізької області з вільної боротьби серед дівчат 2002 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь та успішно виступили юні спортсменки клубу вільної боротьби «Чемпіон», вихованки тренерів Дмитра Некрасова і Валерія Тангарова.

У впертій боротьбі чемпіонські титули завоювали і піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани токмачанки: Чорна Софія – вагова категорія 22кг., Єременко Софія - 24кг., Бондаренко Ангеліна - 28кг., Жураковська Оксана - 32кг. Друге місце посіли Пугач Валентина - 26кг. і Немченко Настя - 58кг. У ваговій категорії 40 кг. почесне третє місце виборола Зелік Дарина.

Немченко Настя і Зелік Дарина тренуються і проживають у місті Молочанськ, у них це перші змагання під керівництвом тренера Дмитра Некрасова і досить вдалі. Так тримати!