Вихованці клубу «Чемпіон» – серед найсильніших борців України

Категория:
242

Всеукраїнський турнір пам'яті борців - ветеранів Дніпропетровщини з вільної боротьби серед юнаків 2001-2003 років народження зібрав понад 200 найсильніших юних борців, які представляли спортивні центри з вільної боротьби Дніпропетровської і Донецької областей, Києва, Харкова, Одеси, Полтави, Запоріжжя, міст Західної України.

Клуб боротьби «Чемпіон» м.Токмак та Токмацького району зі своїми спортсменами взяли участь у цьому найпрестижнішому турнірі країни, і показали хороший результат. Бескутський Давид завоював перше місце у ваговій категорії 29кг., Собецький Ярослав посів друге місце (вагова категорія 38кг.), а Соколов Данило - третє місце ( 35кг.). Горін Іван став п’ятим у ваговій категорії 32кг. Спортсмени тренуються під керівництвом старшого тренера клубу вільної боротьби «Чемпіон» Некрасова Дмитра.

Переможці і призери турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами і пам'ятними призами, а також - грошовими преміями від засновників клубу.