На турнірі у Новій Каховці

Категория:
207

9-11 вересня в місті Нова Каховка пройшов Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Романова Н.А. серед юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь 180 спортсменів з Херсона, Одеси, Полтави, Миколаєва. Спортсмени Токмацької федерації спортивної боротьби також взяли участь в цих змаганнях. Трьом нашим спортсменам вдалося виграти золоті медалі.

Чемпіонами стали: Галак Володимир 42 кг., Холошний Нікіта 47 кг., Кіпка Максим 76 кг. Максим також був нагороджений призом «За кращу техніку», він показав красиву і впевнену боротьбу. Срібними призерами стали: Андрусяк Ярослав 50 кг., Усачов Артем 63 кг. Бронзовими призерами стали: Калюжний Ілля 24 кг., Воронов Денис 63 кг. Хлопцям не тільки вдалося отримати змагальний досвід, а й весело провести час, відвідавши парк розваг.

Федерація спортивної боротьби вітає наших спортсменів і бажає їм подальших перемог!