Новини з борцовських килимів

Категория:
246

7-9 жовтня у спортивному комплексі Запорізької школи вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат Запорізької області серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н.

У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени міст і районів Запорізької області. На чемпіонаті визначали борців, які представлятимуть Запорізьку область на чемпіонаті України 25-28 жовтня в місті Бровари.Токмачани останні роки складають кістяк збірної Запорізької області. І в черговий раз вони не підвели.

Борцям Токмацької федерації спортивної боротьби вдалося виграти в семи вагових категоріях.Чемпіонами стали: Заручевська Анастасія, Мартиненко Катерина, Лазоришинець Богдана, Омельченко Стас, Усачов Артем, Кіпка Максим, Вісітаєв Елбі. Друге місце посіли: Кирюхін Богдан і Сіюшов Олександр. Третє місце посіли: Андрусяк Ярослав, Воронов Денис, Федан Олександр.

Всього одинадцять токмачан і старший тренер Токмацької федерації спортивної боротьби Кірпіньов Геннадій Васильович включені в збірну команду Запорізької області. Попереду у хлопців навчально-тренувальний збір.

Виконавчий комітет Токмацької федерації спортивної боротьби вітає батьків, тренерський колектив спортсменів з успішним виступом! Дякує за допомогу і підтримку керівництву міського та районного відділів освіти, заступнику голови Токмацької районної державної адміністрації Братіщенку Володимиру Миколайовичу.

* * *

7-9 жовтня відбувся відкритий Всеукраїнський турнір Кубок Львова серед юніорок. У змаганнях взяли участь провідні спортсменки Токмацької федерації спортивної боротьби Павлова Євгенія і Красуля Ніка. Женя впевнено провела всі сутички і виграла у ваговій категорії до 51кг, Ніка посіла третє місце у ваговій категорії до 59 кг.