Новорічний турнір у Токмаку

Категория:
170

24 грудня в міському палаці спорту в залі боротьби відбувся XV традиційний Новорічний турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат. У змаганнях взяли участь 23 команди і 252 спортсмени.

На урочистому відкритті змагань віце-президент Токмацької федерації спортивної боротьби Андрій Селіверстов оголосив про відкриття борцовського клубу "Токмак", і був представлений президент клубу Калюжний Ян Павлович, який вручив грошові премії тренерам Кірпіньову Геннадію Васильовичу, Буренко Олександру Григоровичу, Семилетову Данилу Олександровичу, Брегеді Олексію Володимировичу. Борцовським клубом "Токмак" була започаткована щорічна грошова премія в номінації "Кращий спортсмен року". Першим номінантом стала Чемпіонка України з вільної боротьби 2016 року Мартиненко Катерина. Всі призери турніру були нагороджені грамотами і пам'ятними призами, а тренери чемпіонів - призами, чемпіони - грошовими преміями.

Токмачани перемогли в дев'яти вагових категоріях. Перше місце посіли: Джос Денис (23 кг), Кирюхін Богдан (35 кг), Галак Володимир (46кг), Андрусяк Ярослав (50 кг), Усачов Артем (63кг), Вісітаєв Елбі (85кг), Євстаф'єва Арина (23кг), Мельник Дана (27кг), Мартиненко Катерина (30кг).

Друге місце посіли: Колотило Олексій (19кг), Усачов Микита (42кг), Омельченко Станіслав (54кг), Воронов Денис (58кг), Сіюшов Олександр (73кг), Мартиненко Анастасія (27кг).

Третє місце посіли: Магарамов Едуард, Прокопенко Давид (21кг), Холошний Микита (42кг), Федан Олександр (63кг), Лазоришинець Богдана (38кг).

Перед початком турніру було проведено засідання Запорізької обласної федерації вільної боротьби. Одноголосним голосуванням старшим тренером Запорізької області у всіх вікових групах (юнаки, юніори, дорослі), був обраний Кірпіньов Геннадій Васильович. Два чемпіонати Запорізької області серед юнаків і дівчат відбудуться в Токмаку в квітні і жовтні 2017 року. Їх проведення покладено на Токмацьку федерацію спортивної боротьби і відділ у справах молоді та спорту.