Перша вдала участь у змаганнях із сумо

Категория:
163

11 березня в Енергодарі відбувся чемпіонат Запорізької області з боротьби сумо серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. Спортсмени борцівського клубу «Токмак» вперше взяли участь у змаганнях на запрошення Запорізької обласної федерації сумо.

У змаганнях взяло участь 200 спортсменів. Нашу команду представляли старший тренер Кірпіньов Г., тренер Брегеда А., 37 спортсменів, дружній колектив батьків. Багато чому довелося вчитися вже під час змагань. Та хлопці довели, що у них є характер і вони вміють боротися. В результаті, вісім чемпіонів Запорізької області.

Впевнено виступили наші дівчата, чемпіонами області в своїх вагових категоріях стали: Мельник Дана, Мартиненко Катерина, Лазоришинець Богдана, друге місце посіли Заручевська Анастасія, Осипенко Діана, Моісеєнко Оксана. Особливо хотілося б відзначити яскраву боротьбу Мельник Дани, хоча вона боролася на категорію вище, і перемогу в фіналі над призеркою чемпіонату Європи Лазоришинець Богданою.

Серед юнаків чемпіонами стали: Калюжний Ілля, Хитун Тимур, Кирюхін Богдан, Воронов Денис, Кузнєцов Максим. Друге місце: Муліка Назар, Усачов Артем, Усачов Нікіта, Андрусяк Ярослав.

Третє місце: Матвієнко Максим, Галак Володимир, Тонкушин Богдан, Савицький Микола, Антонов Віталій, Фурда Антон.

У командних змаганнях спортсмени борцівського клубу «ТОКМАК» билися до кінця, трохи поступившись у фіналах більш досвідченим спортсменам. В результаті другі місця серед юнаків і дівчат.