Ще один успішний крок до Олімпу

Категория:
221

10-12 березня смт. Веселе зібрало 260 спортсменів з Херсонської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Запорізької областей на Всеукраїнський турнір серед юнаків 2002-2004 років народження.

Змагання проходили в десяти вагових категоріях від 24 до 58 кг., в кожній з яких виступали по двадцять, тридцять юних спортсменів. Тож, щоб пробитися в призери турніру, борцям потрібно було проявити не тільки майстерність, але силу волі і характер. Тому вдвічі приємно, що шести токмачанам – вихованцям Токмацької федерації спортивної боротьби - вдалося стати не тільки призерами представницького турніру, а і його переможцями. Перше місце вибороли: Усачов Нікіта - вагова категорія 38 кг, Галак Володимир - 42 кг, Усачов Артем - 59 кг. Третє місце посіли - Левченко Давид - 29 кг, Кірюхін Богдан - 32 кг, Воронов Денис - 53 кг. Почесне п'яте місце у ваговій категорії до 24 кг зайняв Калюжний Ілля. Переможці турніру були нагороджені пам'ятними кубками, грамотами та медалями, а тренера переможців – Геннадія Кірпіньова – відзначено грошовою премією.

Найтехнічним борцем турніру був визнаний Усачов Артем, який був відзначений спеціальним призом.

Токмацьку федерацію спортивної боротьби на турнірі представляли старший тренер Кірпіньов Геннадій, тренер Буренко Олександр, відеооператор федерації Усачов Сергій, а також батьки Калюжна Лариса, Матвієнко Олександр, Воронов Ігор, які розділили з юними спортсменами радість їх перемог.