Стартував новорічний турнір з міні-футболу

Категория:
198

У неділю, 22 січня, у Палаці спорту Токмака був урочисто відкритий ХХХI традиційний Новорічний турнір з міні-футболу, що проходить під патронатом міського голови Ігоря Котелевського.

Спортсменів з 16 команд, які виступатимуть у двох лігах та представляли Токмак, Мелітополь, Токмацький, Михайлівський та Чернігівський райони, вітали мер Токмака Ігор Котелевський і головний суддя змагань, голова міськрайонної федерації футболу. Яків Очкаленко. Вони бажали футболістам спортивного везіння і переможних матчів, гідно провести турнір і завоювати його головний приз - Кубок.

На нинішніх змаганнях з міні-футболу Токмацький район представлятимуть команди «Україна» із села Очеретувате, «Динамо» із села Нове і «Новогорівка».

Турнір відкрився грою «Хліб Токмака» і «Торпедо». Вже у першому таймі перший гол новорічних змагань забив у ворота торпедівців Сергій Яковенко. Перший тайм обидві команди зіграли на рівних і пішли на перерву з рахунком 1:1. А от у другому таймі, здалося, що фортуна відвернулася від хлібопекарів і вони поступилися супернику з рахунком 3: 1.

У наступних матчах зафіксовані такі результати: «Новогорівка» - «Надія» ( Чернігівський район) - 1:5, «Мелітополь» - «Україна» - 3:4, «Дизеліст» - «Биком» - 5:3, «Прайд» - « Динамо» - 9:0, «Іскра» - «ДЮСШ» - 5:2, ТФК – Ветерани - 4:2, «Дизель» - МВД - 7:0.

Матчі новорічного турніру з міні-футболу будуть проводитися по неділях з 10.00. Наступний тур – 29 січня.

Новенське «Динамо» гратиме з командою Мелітополя (початок матчу об 11.00 ), «Новогорівка» зустрінеться з «Ветеранами» (16.00), а «Україна» - з командою «Хліб Токмака» (17.00). Тож, вболіваймо за наших!