Токмацькі борці на змаганнях із сумо

Категория:
194

Токмацькі спортсмени клубу вільної боротьби «Чемпіон» у новій для себе спортивній боротьбі - сумо, вибороли: 9 золотих, 4 срібних і 5 бронзових медалей.

Відкрита першість спортивної боротьби сумо проходила у Василівці 10 вересня. Переможці змагань взяли участь в Кубку України, який відбувся з 12 по 15 вересня в м. Очаків Миколаївської області.

Перше місце посіли: Бондаренко Ангеліна (30кг.), Штурмак Настя (34кг.), Бескутський Давид (32кг.), Соколов Данило (36кг.), Полумієнко Валерій (38кг.), Багмет Данило (45кг.), Лісняк Богдан (60кг.), Усач Олександр (73кг.), Галанцов Вадим (70кг.).

Другі місця вибороли: Гайнов Данило (28кг.), Ти-мошенко Володимир (50кг.), Малкова Олександра (32кг.), Бондаренко Аделіна (34кг.).

Третіми стали: Пащенко Андрій (70кг.), Фененко Ігор (73кг.), Белінський Олександр (32кг.), Горін Іван (35кг.).

Всі переможці, призери, були нагороджені медалями та грамотами. Команда виступала під керівництвом старшого тренера Дмитра Некрасова.