Токмацькі борці серед переможців і призерів Всеукраїнського турніру

Категория:
237

На початку березня у Львові відбувся четвертий відкритий Всеукраїнський турнір пам'яті чемпіона світу і переможця Кубка Світу Ігоря Первачука серед юнаків та дівчат.

Змагання проходили на базі Львівського вело-легкоатлетичного комплексу і зібрали рекордну кількість учасників – 375 з Польщі, Словаччини, Молдови і всіх регіонів України.

Токмацьку федерацію спортивної боротьби представляли сім спортсменів і старший тренер Геннадій Кірпіньов.

Токмачани брали участь у всіх чотирьох турнірах, були призерами, серед яких і чемпіонка Європи Євгенія Павлова.

У минулому році Катерина Мартиненко була третьою на Львівському турнірі. В цьому році перед нею було поставлено лише одне завдання – виграти! І Катя не підвела. Дівчина показала видовищну атакуючу боротьбу. У всіх своїх суперниць вона виграла суто технічно, поклавши їх на лопатки, і стала переможницею турніру. Її нагородили пам'ятними кубком, медаллю, грамотою та грошовою премією. Ще один вихованець Геннадія Кірпіньова Ярослав Андрусяк став третім у ваговій категорії до 47 кг, в якій виступало сорок спортсменів. Ярослав багато і наполегливо тренувався, проявив характер і показав гідну боротьбу.

Юні токмацькі борці Богдана Лазоришинець – вагова категорія 37 кг, Артем Усачов -59 кг, Ніка Красуля -62 кг зупинилися за крок від п'єдесталу пошани і посіли п'яті місця у своїх вагових категоріях.