Турнір на березі Азовського моря

Категория:
202

2-4 вересня в Приазовському районі на березі Азовського моря відбувся сьомий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків і дівчат.

У змаганнях взяли участь 230 спортсменів з Донецької, Херсонської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької областей. Турнір проходив на базі відпочинку Азов. 23 спортсмени Токмацької федерації спортивної боротьби стали призерами турніру. В одинадцяти категоріях токмачанам вдалося виграти. Чемпіонами стали: Калюжний Ілья, Галак Володимир, Усачов Артем, Свериденко Данил, Холошний Микита, Вісітаєв Елбі, Євстафьєва Арина, Мартиненко Настя, Заручевська Настя, Мартиненко Катя, Лазоришинець Богдана. Друге місце посіли: Андрусяк Ярослав, Мала Дарина, Кіпка Максим, Матвієнко Максим. Третє місце посіли: Омельченко Стас, Плохий Микита, Савон Ярослав, Хитун Тимур, Коваленко Ілья, Кірюхін Богдан, Тонкушин Богдан, Северин Максим.

Виконавчий комітет Токмацької федерації спортивної боротьби дякує Євстафьєву Володимиру за допомогу в організації поїздки на змагання.