Турнір у Броварах

Категория:
198

23-25 вересня в Броварах відбувся XXII Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяло участь 400 спортсменів.

Змагання були добре організовані і пройшли в спорткомплексі Броварського вищого державного училища фізичної культури.

Токмачани постійно беруть участь в турнірі. Але крім Павлової Євгенії, яка ставала переможницею цих змагань, нікому не вдавалося пробитися в призери турніра. І ось, нарешті, цю традицію перервав учень ТМТ ЗНТУ, вихованець старшого тренера Токмацької Федерації спортивної боротьби Кірпіньова Геннадія Васильовича кандидат в майстри спорту України Вісітаєв Елбі. Він виступав у ваговій категорії до 85 кг. Елбі показав гарну видовищну боротьбу, поступився в завзятій боротьбі лише представнику Івано-Франківська та посів третє місце.

Ще троє токмачан стали п'ятими. Це Лазоришинець Богдана, Андрусяк Ярослав і Кіпка Максим. Особливо хотілося відзначити Ярослава, він виступав з невеликою травмою, провів п'ять найважчих поєдинків, проявив майстерність і характер.