У новий рік з новими перемогами

Категория:
222

У дні зимових канікул у палаці спорту Запорізького національного університету відбувся чемпіонат області серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2002-2004 років народження.

Наше місто на цих змаганнях представляли старший тренер Токмацької федерації спортивної боротьби Кірпіньов Геннадій, тренер Буренко Олександр і 13 спортсменів.

У впертій боротьбі нашим землякам вдалося виграти в шести вагових категоріях. Переможцями чемпіонату серед чоловіків стали: Коцур Ігор вагова категорія до 65 кг і Сарана Сергій, який у ваговій категорії до 74 кг. здобув три дострокові перемоги і впевнено став чемпіоном Запорізької області.

Чемпіонка Європи Павлова Євгенія виступала на категорію вище, але все одно здобула три перемоги на туше і стала чемпіонкою Запорізької області серед жінок у ваговій категорії до 55 кг.

Серед дівчат не було рівних Красулі Нікі 62 кг і Мартиненко Катерині 30 кг.

Серед юнаків, здобувши чотири перемоги, чемпіоном Запорізької області у ваговій категорії до 85 кг став Вісітаєв Елбі. Друге місце посіли: Кірюхін Богдан і Усачов Нікіта, третє -Лазорішінець Богдана, Андрусяк Ярослав, Вісітаєв Румі.

Рішенням виконавчого комітету та опікунської ради Токмацької федерації спортивної боротьби всі чемпіони Запорізької області нагороджені грошовими преміями.

Вітаємо спортсменів, батьків, тренерський колектив з успішним виступом на чемпіонаті.

На знімку: тренери Г. Кірпіньов і О. Буренко зі своїми вихованцями - переможцями та призерами чемпіонату області з вільної боротьби.