Успішний виступ токмацьких борців

Категория:
216

З чемпіонськими титула­ми, золотими, срібними та бронзовими медалями повернулися вихованці Токмацької школи вільної боротьби із Різдвяного турніру, що проводився цими днями у смт. Кам`янка-Дніпровська.

У цих захоплюючих змаганнях взяли участь 200 юних спортсменів із міст Запорізької та Херсонської областей.

Нашим землякам, вихованцям тренерів Геннадія Кірпіньова, Дмитра Некрасова, Олександра Буренка вдалося вибороти перші місця у семи з п`ятнадцяти вагових категоріях.

Чемпіонками турниру серед дівчат стали Катя Мартиненко ( вагова категорія до 26 кг) та Вероніка Рябоволова ( вагова категорія до 40 кг).

Серед юнаків золоті медали завоювали: Ярослав Андрусяк, Елбі Вісітаєв, Максим Кіпка, Руслан Дехтяренко.

Старший тренер ДЮСШ міського відділу освіти Геннадій Кірпіньов особливо відзначив Артема Усачова із села Таврія. За віком хлопець був молодшим за своїх суперників на два роки, та під час змагань проявив бійцівський характер, жагу до перемоги і став чемпіоном Всеукраїнського турніру у ваговій категорії 42 кг.

За підсумками змагань ще вісім юних токмачан посіли призові місця, були нагороджені медалями та цінними подарунками.