Вдалий виступ на турнірі в Маріуполі

Категория:
170

16 грудня в Маріуполі в спортивному комплексі «Іллічівець» відбувся Всеукраїнський турнір серед юнаків 2005-2008 р.н.

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів. Токмацьку федерацію спортивної боротьби представляли тренер Семилетов Данило Олександрович і 6 спортсменів, батьки Хитун Павло, Муліка Ігор, Фефелова Анна і Матвієнко Валерій. Чемпіоном цих змагань став Матвієнко Максим - 27кг. Максим показав гарну боротьбу, в фіналі в запеклому бою з рахунком 3-2 виграв у спортсмена з Бердянська. Порадував на цих змаганнях Панченко Микита. Микита виступав вперше в 42кг., і посів третє місце.Також бронзовими призерами стали: Муліка Назар-24кг.,Фефелов Ростислав-27кг.,Пилипяк Данил-32кг. Переможці і призери нагороджені грамотами і медалями, чемпіони турніра - кубками. Вітаємо наших спортсменів, батьків,тренерський колектив із вдалим виступом!