Відблиск медалей золотих

Категория:
350

Другий традиційний міжрайонний турнір «Новачок» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат відбувся у Василівці.

У цьому турнірі взяли участь 120 спортсменів-новачків, які виступали у складі п’яти районних команд Запорізької області. Команду від міста Токмак представляли вихованці клубу вільної боротьби «Чемпіон» під керівництвом старшого тренера Некрасова Дмитра.

Токмацькі спортсмени продемонстрували свій характер, волю до перемоги і завоювали

перші місця: Бондаренко Ангеліна - 30кг., Штурмак Настя - 36кг., Бобир Дмитро -23кг., Курдюков Стас - 28кг., Кізка Максим - 30кг., Морозов Ігор - 40кг.

Бескутський Давид посів перше місце в додатковій категорії серед старших юнаків. За вихід у фінал Давид виграв у господаря килима - досвідченого борця з рахунком 6: 2

Друге місце зайняли: Чорна Софія - 23кг., Хіврич Едик - 28кг., Заєць Артем - 35кг., Мартиросян Альберт - 30кг., Горін Іван - 32кг.

Третіми стали: Бородін Максим - 23кг., Ярошенко Єгор - 35кг., Тимошенко Олександр -35кг.

Батьківський комітет клубу вільної боротьби «Чемпіон» зробив юним спортсменам подарунок - за хороші показники в змаганнях було прийнято рішення звозити безкоштовно всіх дітей до Василівського зоопарку.