Відкрита першість клубу «Чемпіон»

Категория:
335

з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2005 років народження та молодших, присвячена Дню Святого Миколая, відбулася 19 грудня у Палаці спорту Токмака.

120 юних спортсменів із Запорізької області змагалися в 20-ти вагових категоріях, у 18-ти з яких виграли спортсмени Токмацького клубу боротьби «Чемпіон». Наші юнаки та дівчатка показали сміливу, красиву боротьбу, впевнено виходили на килим і перемагали своїх суперників.

Перші місця посіли: Бобир Дмитро-18кг., Бескутський Давид - 29кг., Жуковський Іван - 21кг., Собецький Ярослав - 35кг., Єрьоменко Софія - 23кг.

Чемпіонські титули завоювали: Багмет Данило - 38кг., Бондаренко Ангеліна - 26кг., Зелік Дмитро - 42кг., Жураковська Оксана - 29кг., Воронов Денис - 47кг., Багмет Кирил - 29кг., Лесняк Богдан - 52кг., Горін Іван - 32кг ., Немченко Настя - 52кг., Тимошенко Вадим - 35кг., Тимошенко Володимир - 40кг., Фененко Ігор - 54кг., Усач Олександр - 65кг.

Всі чемпіони та призери Відкритого турніру були нагороджені почесними грамотами та медалями. Троє токмацьких борців нагороджені кубками в номінаціях за волю до перемоги; приз глядацьких симпатій; за кращу техніку:. Це - Жуковський Іван - СШ №6, Бескутський Давид - СШ №1, Собецький Ярослав - Остриківська школа.

За спортивні досягнення цього року засновники клубу «Чемпіон» Акопянц Михайло і Москаленко Олександр вручили грошові премії найкращим борцям клубу.

На знімку: тренери Д.Некрасов і В.Тангаров зі своїми вихованцями, які успішно виступили на турнірі.